Учасники школи лідерства взяли участь у Всеукраїнському базовому тренінгу програми “Молодіжний Працівник” . Трохи про сам захід:
Впровадження Програми «Молодіжний працівник» в Україні – це унікальна можливість підвищити професійний рівень представників державних службовців та громадських об’єднань, які працюють з молоддю, що сприятиме збільшенню кількості молоді, яка бере участь у формуванні молодіжної політики, та посилить на загальнодержавному рівні взаємодію державних та молодіжних громадських інституцій щодо соціального становлення молоді.
Впродовж 3-х днів ми розглянули теми : Молодіжна політика , Молодь ,Громада, Участь молоді в громаді та Компетенції Молодого Працівника. З допомогою тренерів ми більш глибоко визначали ці означення , проводили різні вправи, та грали в ігри , де розвивали набуті знання.
Базові знання про Молодіжну Політику і Громаду ми набули ще за навчання у “Школі Лідерства ” , а вже на цьому зазоді закріпили це все, і тепер при будь-яких ситуаціях точно будемо знати що це таке.
Тож , дуже вдячні Школі лідерства за можливість дізнатись про цей тренінг, і також тренерам за таку чудову нагоду , знову ж таки, проявити бажання до пізнання чогось нового , і провести час в хорошій, теплій, дружній атмосфері.

Відгук підготувала Тетяна Бондарева

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

avatar
  Subscribe  
повідомляти