Розпочато реєстрацію на першу школу лідерства при міському голові м. Мукачева.

Школа Лідерства міського голови м. Мукачева- це двомісячна навчальна програма для шкільної молоді міста, головною метою якої є створення команди молодіжних лідерів, через неформальну освіту, розвиток лідерських навичок та спільну діяльність.

В програмі школи навчальні семінари, тренінги на тему прав людини, ефективної роботи в команді, проектного менеджменту, навиків спілкування, ораторського мистецтва, мотивуючі зустрічі з цікавими людьми та експертами у різних сферах.

Курс складається з двох етапів – навчального та практичного. В навчанні використовуються передові методи неформальної освіти. В тому числі програми Ради Європи.

Навчальний етап складається з курсів:

  • Права людини
  • Молодіжна політика
  • Командотворення
  • Проектний менеджмент
  • Ораторське мистецтво

Кожен курс складається з триденного тренінгу, домашнього завдання та самостійної роботи з використанням онлайн платформи Moodle. Саме цю платформу використовують більшість навчальних закладів світу, для організації дистанційного навчання.

Під час практичного етапу учасники матимуть можливість пройти стажування в обраних департаментах міської ради, прийняти участь в освітніх екскурсіях, підготувати власні проекти. Найкращі з яких будуть реалізовані.

Для участі в відборі, необхідно заповнити анкету до 23 квітня за посиланням.

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

avatar
  Subscribe  
повідомляти