Цього разу двері для набуття позитивних навичок управління та адміністрації для учасників «Школи лідерства» відчинила сусідня Угорщина. Туди молоді та ініціативні лідери поїхали з метою ознайомлення з роботою угорців.
Майбутні менеджери та управлінці почерпнули досвід у Будапешті, а точніше – у першому районі міста – Будоварі, який, до слова, є містом-побратимом Мукачева.
З цікавістю та захопленням молоді лідери оглядали сам муніципалітет, знайомилися з механізмом та системою його роботи та вивчали «конструкцію» установи – відділи, напрямки та її обов’язки.
Цікаву зустріч гостей проводила Теодора Нодь, яка в муніципалітеті Будовара є нотаріусом та керуючою справами.
Вона ж і відповідала на всі питання візитерів під час екскурсії.
Дводенною молодіжною, однак досить діловою поїздкою задоволені залишилися усі – і гості, і приймаюча сторона, пообіцявши собі навзаєм обов’язково зустрітися ще задля єдиної спільної справи – подолання невеликих, однак існуючих у сучасному суспільстві бар’єрів.Нагадаємо, що «Школа лідерства» це проект, який зібрав молодь, що у два етапи вивчає теорію та застосовує практичні навички з двомісячного курсу навчання з прав людини, молодіжної політики, командотворення, проектного менеджменту таораторського мистецтва.

 

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

avatar
  Subscribe  
повідомляти