Влітку учасники Школи Лідерства перейшли до практичного етапу навчання та мали змогу пройти стажування в обраних управліннях та відділах виконавчої влади міста. Вони змогли дізнатися багато цікавого щодо роботи органів місцевого самоврядування. Для них це була не тільки цікава робота, але й нові знання та гарний досвід, який стане в нагоді кожному з них. Оплачували роботу молоді в стінах мерії коштом Програми організації громадських оплачуваних робіт для учнівської молоді.

Ось які враження отримали наші стажери:

Мені цікаво було спостерігати за роботою працівників мерії, допомагати їм у повсякденній роботі, сумлінно виконувати доручення. Найбільше мені запам’яталося відвідування сесії Мукачівської міської ради на якій вирішувалися надзвичайно важливі питання нашої міської громади, зокрема і для молоді. Дуже круто та престижно коли твоєю першою роботою є робота в органах місцевого самоврядування.

Михайло Рак

Стажування в ратуші мене неабияк надихнуло. Я відчула себе самостійним членом суспільства, який робить внесок у загальну справу міста. За період стажування я отримала цінний досвід: подорослішала, стала більш відповідальною та організованою. Також я усвідомила, що працювати – корисно, цікаво й пізнавально. Стажування, на мою думку, привило мені любов до праці та трохи підготувало до дорослого життя.

Мартіна Булеца

Завдяки Школі Лідерства я пройшла стажування в стінах мерії. Це було надзвичайно цікаво а пізнавально. Дуже приємно ,що з’явилась нагода проявити себе та відчути себе на місці працівників органів місцевого самоврядування. Багато документів, хороший колектив та добре проведений час – це все що можна охарактеризувати одним словом – стажування. Дякую за таку можливість і сподіваюсь, що їх буде ще багато ☺️

Діана-Тетяна Бондарева

Весело відпочивати там, де весела компанія, але ще краще працювати з такими людьми. Я думала, що працювати у відділах міськради нудно, але, попрацювавши там 2 тижні я зрозуміла, що це, навпаки, дуже круто та весело. Тут, у Центрі надання адміністративних послуг, я познайомилася з новими людьми. Це і мій бос Василь Васильович, і дуже хороша Інна Вікторівна, і адміністратор Анжеліка, які завжди допоможуть. Тож мені дуже сподобалось працювати тут, дякую за таку можливість.

Валерія Стець

 

Відгук підготував Рак Михайло

Leave a Reply

Будьте першим коментатором!

avatar
  Subscribe  
повідомляти