Угорська столиця чарівна в будь-яку пору року і в будь-який час доби. Будапешт – місто унікальне. Там кожен може знайти щось для себе. Мальовнича природа, пам’ятки старовини, театри, купальні, – варіантів цікавого відпочинку безліч.

Пересвідчилися у цьому й ми, учні мукачівської Школи лідерства. Там є все: замки, музеї, дивовижні скульптури, гори, місця для відпочинку молоді. Заїжджаючи в місто, можна побачити багато прибраних газонів, де відпочивають діти, молодь. Вдень місто чарує своїми скульптурами, старовинною архітектурою, надзвичайно затишною атмосферою, а вночі воно зовсім інше, незвичайне: світло мостів, розмови людей, шум ріки.

Подорожуючи містом та відвідуючи нові місця, ми дізналися, що місто поділяється на 22 райони, у кожному з яких є своє так зване управління – муніципалітет (щось ніби нашої міської ради). Одне з таких управлінь відвідали й ми. Муніципалітет першого району Будапешту – Будувар. Де є голова, відділи та засідає 15 депутатів.

Найбільшемені сподобалась прогулянка нічим містом. Особливо сподобався Парламент та атмосфера, що панує в місті. На вулицях було, на диво, надзвичайно багато людей. А взагалі, в такій компанії, як наша, будь-де буває весело та затишно.

Валерія Стець