Викладачі курсу

Sobol Denys – громадський активіст та голова ГО “Молодіжні Ініціативи Закарпаття”. Куратор проекту, викладач курсів з “Проектного менеджменту” та “Молодіжної політики”

 

 

Liudmyla Petrukhan – викладач та аспірант Київського університету імені Бориса Грінченка. Соціальний тренер з питань лідерства, командної роботи, ораторського мистецтва, проектного менеджменту та інших тем. З 2015 р. Член Ради старійшин ВМГО «Молодь Демократичного Альянсу». Фасилітатор за програмою “Активні громадяни” від НМРУ. Національної молодіжної ради України. Координатор Тренінгового Центру «YES». Викладач курсу  “Командотворення”.

 

 

Igor Scherbakov – фахівець з оптимізації ресурсів та бізнес процесів, тренер з проектного менеджменту та командної роботи, експерт в проекті «Урбаністична освіта. Професійно-особистісний розвиток Українця», тренер Ценру «INTEN». Викладач курсу  “Командотворення”.

 

 

Sofia-Julia Sydorenko – викладач освітнього курсу з проектного менеджменту Школи Лідерства. Керівниця напрямку “Активні” Інституту лідерства та управління Українського Католицького Університету. Досвід у проектному менеджменті – 6 років. Серед реалізованих проектів: Школа Відповідальних Громадян, Літня Школа Лідерства, Майстерня Активних, Онлайн курс з громадянської освіти “Активні” та ін. Невгамовна активістка та затята оптимістка. Викладач курсу “Проектний менеджмент”.

 

 

Irina Shtich старший викладач кафедри психології Мукачівського державного університету. Практикуючий психолог, працює в психологічній службі університету, надає індивідуальні консультації. Має статті в фахових збірниках та систематично приймає участь у вітчизняних та міжнародних конференціях з проблем освіти та психології (є сертифікати). Викладач курсу “Ораторське мистецтво”.